Zrealizowane

Rzeszów, ul. Antoniego, na osiedlu Budziwój

 • WIDEO PREZENTACJA
 • Zapraszamy do obejrzenia prezentacji na Facebooku lub YouTube
 • BUDYNEK
 • Inwestycja Osiedle Biała Lilia przy ulicy Św. Antoniego składa się z 12 funkcjonalnych segmentów w zabudowie bliźniaczej oraz 5 budynków wolnostojących wg indywidualnego projektu. Prace budowlane zostały podzielone na dwa etapy, tak aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na odbiór budynku. Proponujemy Państwu dwa typy budynków o nowoczesnej architekturze z optymalnym usytuowaniem poszczególnych pomieszczeń. Budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 128,12 m2 + garaż o powierzchni 19,44 m2 znajdują się na 3,2 arowych działkach i składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym usytuowanym od strony południowej, łazienki, garderoby oraz garażu. Na piętrze znajduje się łazienka, dwie sypialnie, pokój rekreacyjny oraz garderoba. Minimalistyczna architektura budynków wolnostojących przyciąga uwagę wielu szukających wyważonego, zrównoważonego stylu, bryły. Do dyspozycji mamy 5 arową działkę, oraz 141,10 m2 powierzchni użytkowej i 31,07 m2 w garażu dwustanowiskowym. Na parterze znajduje się pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym usytuowany od strony zachodniej, łazienkę, wiatrołap oraz garaż. Powierzchnia mieszkalna na piętrze składa się z trzech sypialni, łazienki oraz pokoju rekreacyjnego. Niewątpliwym walorem naszych budynków są przestronne wnętrza i możliwość samodzielnej ich aranżacji oraz korzystna orientacja geograficzna. Odpowiednie grubości ścian i izolacji termicznej wykończonej mineralnym tynkiem zapewniają naturalny mikroklimat wewnątrz i wysoki komfort akustyczny. Dodatkowym atutem jest wysoko usytuowana ścianka kolankowa (150cm od podłogi) co eliminuje skosy i pozwala na całkowite wykorzystanie powierzchni bez ograniczeń. Architektura budynku doskonale wkomponowuje się w estetykę i zabudowę otoczenia. Walory inwestycji zapewnią mieszkańcom radość życia i komfort mieszkania. Osiedle Biała Lilia charakteryzuje się położeniem w spokojnej i zacisznej okolicy z dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta. To miejsce dla osób oczekujących wysokiego standardu za rozsądną cenę, którzy znajdą odpoczynek od codziennego zgiełku.
 • LOKALIZACJA
 • Inwestycja Biała Lilia zlokalizowana jest przy ulicy Św. Antoniego, na osiedlu Budziwój, co stanowi jej niewątpliwy atut. Dodatkową atrakcją jest bliskość wielu szlaków pieszych i rowerowych. Komfort mieszkania zapewnia dogodny i szybki dostęp do pełnej miejskiej infrastruktury. Miłośnicy ciszy i spokoju odpoczną w otoczeniu przyrody i oderwą się od codziennych zadań zawodowych.
 • KOMUNIKACJA
 • W odległości około 4 km od inwestycji znajduje się obwodnica Rzeszowa zapewniająca sprawny i komfortowy wyjazd z miasta w kierunku Krakowa i Przemyśla oraz w kierunku lotniska, Warszawy i Lublina. Przy ulicy Jana Pawła II znajdują się przystanki MPK, zapewniające dojazd do każdej części miasta. Dojazd do ścisłego centrum Rzeszowa zajmuje zaledwie 10 minut. Ogromną zaletą komunikacyjną jest sieć tras rowerowych, które ułatwiają poruszanie się szybko i sprawnie po naszym mieście.
  Autobus Linie: 7,12,21
 • STANDARD WYKOńczenia i Ceny
 • Stan surowy zamknięty:

  ławy fundamentowe żelbetowe,

  ściany fundamentowe wylewane betonowe ocieplone styrodurem gr.10 cm,

  ściany wykonane z pustaków ceramicznych gr. 25cm dla ścian nośnych, z silikatów gr.18cm dla ścian osłonowych między segmentami, z silikatów lub ceramiki gr.8-12cm dla ścian działowych,

  schody żelbetowe wylewane z parteru na piętro,

  kominy wentylacyjne, spalinowe, dymowe systemowe do podłączenia kominka,

  stropy żelbetowe wylewane,

  pokrycie dachu z blachy płaskiej na rąbek powlekanej w kolorze stalowym,

  orynnowanie i parapety zewnętrzne z blachy w kolorze stalowym,

  stolarka zewnętrzna pcv z szybami niskoemisyjnymi, okucia obwiedniowe, kolor jednostronny

  drzwi wejściowe

  droga dojazdowa wewnętrzna z kostki betonowej,

  przyłącz energetyczny(skrzynka zewnętrzna), wodociągowy, gazowy, kanalizacji sanitarnej

  ogrodzenie od strony ogrodu (bez bramy wjazdowej i furtki),

  izolacja termiczna (ocieplenie) ścian zewnętrznych styropianem gr. 15cm,

  elewacja budynku - tynk strukturalny,

  brama garażowa segmentowa docieplona (z izolacją termiczną)

 • Galeria
 • „Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych”.