Zrealizowane

Rzeszów, ul. Strażacka 25

  • BUDYNEK
  • Inwestycja przy ulicy Strażackiej składa się z 12 funkcjonalnych segmentów w zabudowie szeregowej wg indywidualnego projektu. W każdym szeregu znajdują się cztery budynki o powierzchni użytkowej 121,26 m2 m2 + garaż o powierzchni 19,47 m2 oraz dwa budynki o powierzchni użytkowej 123,12 m2 + garaż o powierzchni 19,47 m2. Prace budowlane zostały podzielone na dwa etapy, tak aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania na odbiór budynku. Osiedle charakteryzuje się położeniem w spokojnej i zacisznej okolicy z dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta. To miejsce dla osób oczekujących wysokiego standardu za rozsądną cenę. Niewątpliwym walorem naszych budynków są przestronne wnętrza i możliwość samodzielnej ich aranżacji. Budynki posiadają doskonałą orientację geograficzną. Każdy segment składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym usytuowanym od strony zachodniej, łazienki, garderoby oraz garażu. Na piętrze znajduje się łazienka, dwie sypialnie, pokój rekreacyjny oraz garderoba. Na poddaszu strych do wykorzystania. Każdy z segmentów wyposażony zostanie w nowoczesny gazowy kocioł grzewczy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania co zapewni bezpieczeństwo i wygodę użytkownikom, szczególnie w sezonie zimowym. Dodatkowo będzie można zamontować kominek, co w znacznym stopniu przyczyni sie do oszczędności w zużyciu gazu, oraz uprzyjemni długie zimowe wieczory w rodzinnym gronie przy palącym się kominku. Inwestor decydując się na szereg rozwiązań technicznych i funkcjonalnych zadbał o oszczędności w utrzymaniu mieszkań przyszłym użytkownikom. Rozwiązanie szeregowe domów pozwala na mniejsze zużycie ogrzewania dzięki eliminacji elewacji bocznych. Odpowiednie grubości ścian i izolacji termicznej wykończonej mineralnym tynkiem zapewniają naturalny mikroklimat wewnątrz mieszkań i wysoki komfort akustyczny. Dodatkowym atutem jest wysoko usytuowana ścianka kolankowa (160cm od podłogi) co eliminuje skosy i pozwala na całkowite wykorzystanie powierzchni bez ograniczeń. Architektura budynku doskonale wkomponowuje się w estetykę i zabudowę otoczenia. Walory inwestycji zapewnią mieszkańcom radość życia i komfort mieszkania. Dodatkowo zagospodarowany teren osiedla daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.
  • LOKALIZACJA
  • Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Strażackiej, na osiedlu Drabinianka, co stanowi jej niewątpliwy atut. Dodatkową atrakcją jest bliskość wielu szlaków pieszych i rowerowych. Komfort mieszkania zapewnia dogodny i szybki dostęp do pełnej miejskiej infrastruktury, jak: szkoły, przedszkola, banki, sklepy oraz centra handlowe Plaza, Tesco i Leclerc. Miłośnicy ciszy i spokoju odpoczną w otoczeniu przyrody i oderwą się od codziennych zadań zawodowych.
  • KOMUNIKACJA
  • Dogodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta ułatwia szeroka, nowo wyremontowana ulica Sikorskiego. W odległości około 1km od inwestycji znajduje się obwodnica Rzeszowa zapewniająca sprawny i komfortowy wyjazd z miasta w kierunku Krakowa i Przemyśla oraz w kierunku lotniska, Warszawy i Lublina. Zaledwie 200m od ulicy Sikorskiego oraz Strażackiej znajdują się przystanki MPK, zapewniające dojazd do każdej części miasta. Dojazd do ścisłego centrum Rzeszowa zajmuje zaledwie 10 minut. Ogromną zaletą komunikacyjną jest sieć tras rowerowych, które ułatwiają poruszanie się szybko i sprawnie po naszym mieście. Autobus Linie: 8,10,37,40,44
  • Galeria
  • „Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych”.